Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie d90 - adapter wifi

    Czy istnieje jakiś adapter wi-fi do nikona d90?
    Często muszę sobie zrobić kilka zdjęć w terenie a proszenie kumpla o to już jest męczące. Po powrocie i tak połowa zdjęć jest nieostra bo jak ktoś robi całe życie zdjęcia małpką to lustrzanki nie ogarnia.
    Wyszły teraz takie cuda jak nikon d5300 lub canon 70d, które mają już od razu wbudowane wifi.
    Wolałbym jednak dokupić jakiś adapter niż zmieniać body.
    Karty eye-fi mają różne opinie i nie znam nikogo kto tego używa aby sprawdzić jak to działa.
    Macie jakieś propozycje?

  2. #2

    Domyślnie

    Do D90 chyba takowego nie ma.
    WT-4a działa dopiero od D7000.

    Masz w sumie 3 opcje:
    1. adaptery do bezprzewodowego USB
    2. Eye-Fi
    3. ruter WiFi z USB i aplikacje do obsługi tego (np. TP-Link TL-MR3040 i DSLRDashboard, czy CamRanger) - ale to tylko na Androida czy iOS'a.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Mam smartfona z androidem i chciałbym właśnie na nim mieć podgląd. Canon ma fajną aplikację EOS remote, do nikona jeszcze niczego nie znalazłem...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez under Zobacz posta
    Mam smartfona z androidem i chciałbym właśnie na nim mieć podgląd. Canon ma fajną aplikację EOS remote, do nikona jeszcze niczego nie znalazłem...
    To widać nie szukałeś:
    DSLRDashboard (działa po USB, WiFi z TL-MR3040, WU-1a/1b)
    Helicon Remote
    DSLR Controller (BETA)
    DSLR Remote Module (wymaga modułu BT do aparatu)
    CamRanger Wireless DSLR Remote (wymaga urządzenia CamRanger)

    Tu masz wątek o DSLRDashboard i jak zrobić sobie WiFi do niego.
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=214565
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •