Szukaj
Fajne prace
1, 2, 5 są mega
Wiem że każdy ma jakiś zamiar, ale na 1 - Albo za mocna obróbka albo za mocny błysk z frontu lub na tło - Ramiona prawie się zlewają z tłem
5 aż się prosi o leciutką kontrę z lewej strony - do odcięcia od tła
4,5,6,7,8 biorę wszystkie jak je widzę! Są świetne, dla mnie Mistrzowskie ! The best! Obróbką się jaram jak Rzym w 64r! Odjazd!![]()
- FB -
Canon + szkła
zgadzam sie z kolegą malkon dodał bym jeszcze 3- super robota !
![]()
Bardzo dobre, zmysłowe zdjęcia. Ciekawie pokazane, coś innego.
Duży plus!
Nikon 610 | S18-50 2.8 | N55-200 mm VR | N50 1.8D | YN 460-II | YN 468-II | inne|| www.lukaszdylka.pl ||
Dziękuję pięknie, bardzo mi miło![]()
Co do aspektów technicznych muszę się przyznać, że miałem mały kłopot, bo nie zauważyłem podczas robienia zdjęć, że jakość mam ustawioną na FINE.. I w taki sposób z całej sesji mam tylko jednego RAWa![]()
Skontaktuj się z nami