Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Dominika - Beauty.

    Cześć!
    Poniżej kilka zdjęć, które wykonałem jakiś czas temu dla magazynu E-Makijaż. Mam nadzieję, że set przypadnie do gustu. Pozdrawiam!

    1.



    2.



    3.



    4.



    5.



    6.



    7.



    8.

    Ostatnio edytowane przez lukasz_lkz ; 02-02-2014 o 14:04

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne prace
    1, 2, 5 są mega
    Wiem że każdy ma jakiś zamiar, ale na 1 - Albo za mocna obróbka albo za mocny błysk z frontu lub na tło - Ramiona prawie się zlewają z tłem
    5 aż się prosi o leciutką kontrę z lewej strony - do odcięcia od tła

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowart Zobacz posta
    Fajne prace
    1, 2, 5 są mega
    Wiem że każdy ma jakiś zamiar, ale na 1 - Albo za mocna obróbka albo za mocny błysk z frontu lub na tło - Ramiona prawie się zlewają z tłem
    5 aż się prosi o leciutką kontrę z lewej strony - do odcięcia od tła
    u mnie nic się nie zlewa. Wg. mnie pomysł i realizacja na 5+
    E tam

  4. #4

    Domyślnie

    4,5,6,7,8 biorę wszystkie jak je widzę! Są świetne, dla mnie Mistrzowskie ! The best! Obróbką się jaram jak Rzym w 64r! Odjazd!
    - FB -
    Canon + szkła

  5. #5

    Domyślnie

    pierwsze ciekawe reszta slabiej jakosciowo
    Zapraszam
    FANPEJDŻ & BLOG Zapraszam

  6. #6

    Domyślnie

    Jak dla mnie 1,4,6,8 bomba.

  7. #7

    Domyślnie

    zgadzam sie z kolegą malkon dodał bym jeszcze 3 - super robota !

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Świętochłowice
    Posty
    116

    Domyślnie

    Bardzo dobre, zmysłowe zdjęcia. Ciekawie pokazane, coś innego.
    Duży plus!
    Nikon 610 | S18-50 2.8 | N55-200 mm VR | N50 1.8D | YN 460-II | YN 468-II | inne

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję pięknie, bardzo mi miło
    Co do aspektów technicznych muszę się przyznać, że miałem mały kłopot, bo nie zauważyłem podczas robienia zdjęć, że jakość mam ustawioną na FINE.. I w taki sposób z całej sesji mam tylko jednego RAWa

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz_lkz Zobacz posta
    Dziękuję pięknie, bardzo mi miło
    Co do aspektów technicznych muszę się przyznać, że miałem mały kłopot, bo nie zauważyłem podczas robienia zdjęć, że jakość mam ustawioną na FINE.. I w taki sposób z całej sesji mam tylko jednego RAWa
    ...mi dwa razy zdarzyło się, że nie przestawiłem iso z 800 na 100 jak już dryfujemy w takich tematach (i tylko qrwowałem pod nosem, bo mi aparat przy najkrótszych czasach foty przepalał). Nie mówiąc już o tym, że raz wybrałem się na zdjęcia bez pamięci

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •