Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: Nowy Jork

  1. #21

    Domyślnie

    Na zakupu możesz udać się do:



    888 Manhattan Avenue
    Brooklyn, NY 11222

  2. #22

    Domyślnie

    ^^ no to nie mam pytań, jak jest Biedra to już masz wszystko!
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  3. #23

    Thumbs up

    Powiem co wiem Nie byłam w NY, ale wiem że tam najlepiej poruszać się metrem. Za miesięczną kartę płaci się aktualnie 112 $, a za 7 dniową 30$, także nie jest źle.
    Taxi ? na start jest chyba 2,50 $, a potem ok. 50 centów za 1 milę.
    Gdzie mieszkać? Ja pewnie szukałabym na Booking.com, wpisałabym referencje w ustawieniach - gdzie chcę mieszkać i za ile. Jak już ktoś tu wspomniał wyżej - rzeczywiście najlepszą lokalizacją wydaje się być Brooklyn, głównie ze względu na położenie, ale nie bez znaczenia jest również fakt, że masz wtedy możliwość łażenia z Nikonem pośród typowych brooklyńskich kamienic i robisz foty jak marzenie
    Polecam:
    https://www.airbnb.pl/locations/new-...ooklyn-heights

    I choć 'ludowe' przysłowie mówi, że 'ciężko jest patrzeć jak komuś spełniają się twoje marzenia', to szczerze z głębi serducha życzę jak najbardziej udanej wizyty w NY i samych pięknych klatek, na które -nawiasem mówiąc- na forum czekam(y).

    pzdr.
    nikona mam.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Bilet już mam, kupiony po śmiesznie niskiej cenie, więc tego nie wliczam.
    Czy możesz napisać, jaki był koszt biletów i gdzie kupowałeś? Jeśli nie chcesz, nie ma sprawy.
    Ciekawe linki i informacje się tu pojawiają. Będę śledził na bieżąco, bo kto nie chciałby choć na tydzień zobaczyć NYC na własne oczy Życzę powodzenia!

  5. #25

    Domyślnie

    Najtańsze bilety to przez Flysiesta i Fly4free.

    Ja trafiłem Wrocław - Londyn - Nowy Jork za 840 z opłatami w obie strony
    Czarny pasek na żółto haftowany

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cezet Zobacz posta
    Najtańsze bilety to przez Flysiesta i Fly4free.

    Ja trafiłem Wrocław - Londyn - Nowy Jork za 840 z opłatami w obie strony
    darmoszka ja kiedyś leciałem za 1200 i było tanio...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  7. #27

    Domyślnie

    A ja za 2500 i tez bylo tanio .
    Moj turystyczny kompakcik: D750, 16-35/4VR, 50/1.8G, 70-200/4VR, T 150-600, SB-900. Tylko czasu i umiejetnosci brak...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Na zakupu możesz udać się do:



    888 Manhattan Avenue
    Brooklyn, NY 11222

    Aż się chyba specjalnie przejdę i pstryknę fote

    Cytat Zamieszczone przez Marinelle Zobacz posta
    Powiem co wiem Nie byłam w NY, ale wiem że tam najlepiej poruszać się metrem. Za miesięczną kartę płaci się aktualnie 112 $, a za 7 dniową 30$, także nie jest źle.
    Taxi ? na start jest chyba 2,50 $, a potem ok. 50 centów za 1 milę.
    Gdzie mieszkać? Ja pewnie szukałabym na Booking.com, wpisałabym referencje w ustawieniach - gdzie chcę mieszkać i za ile. Jak już ktoś tu wspomniał wyżej - rzeczywiście najlepszą lokalizacją wydaje się być Brooklyn, głównie ze względu na położenie, ale nie bez znaczenia jest również fakt, że masz wtedy możliwość łażenia z Nikonem pośród typowych brooklyńskich kamienic i robisz foty jak marzenie
    Polecam:
    https://www.airbnb.pl/locations/new-...ooklyn-heights

    I choć 'ludowe' przysłowie mówi, że 'ciężko jest patrzeć jak komuś spełniają się twoje marzenia', to szczerze z głębi serducha życzę jak najbardziej udanej wizyty w NY i samych pięknych klatek, na które -nawiasem mówiąc- na forum czekam(y).

    pzdr.
    Bilet tygodniowy to już pewnik, pierwsza rzecz na którą wydam $.
    Co do noclegu - już zarezerwowany, przez AirBnb, w Północnym Brooklynie, dość blisko Manhattanu. Za 7 nocy zapłaciłem...730zł Nie mam apartamentów, tylko współdzielony pokój 2osobowy. Małe mieszkanko, z opinii wynika, że jest całkiem w porządku. Ja nie mam dużych wymagań, a mój portfel aż zatańczył z radości. Dzięki wielkie dla kolegi locos za pomoc przy ogarnięciu tematu
    Nie ma w ogóle porównania jeśli chodzi o ceny do hosteli. Jakby ktoś chciał skrajnie budżetowo to trafiłem nawet na oferte 70zł/noc, tyle, że w okolicach Bronxu. Za 150-160zł można mieć osobny, pojedynczy pokój na Brooklynie więc no... Ciężko przebić takie oferty.

    Dzięki za życzenia Postaram się sporo pofocić i pokazać zdjęcia, może jakąś małą relacje z całości, bo widzę, że to nie tylko moje marzenie było zobaczyć NY

    Cytat Zamieszczone przez e=mc2 Zobacz posta
    Czy możesz napisać, jaki był koszt biletów i gdzie kupowałeś? Jeśli nie chcesz, nie ma sprawy.
    Ciekawe linki i informacje się tu pojawiają. Będę śledził na bieżąco, bo kto nie chciałby choć na tydzień zobaczyć NYC na własne oczy Życzę powodzenia!
    Dzięki!
    Za bilet zapłaciłem chyba ok 840zł po przeliczeniu. Warszawa - Frankfurt - Nowy Jork i w drugą stronę. Kupowałem przez jakiegoś norweskiego pośrednika, lot do stanów jest przez United Airlines. Całość trafiona na fly4free.

    Cytat Zamieszczone przez cezet Zobacz posta
    Najtańsze bilety to przez Flysiesta i Fly4free.

    Ja trafiłem Wrocław - Londyn - Nowy Jork za 840 z opłatami w obie strony
    To pewnie ta sama promocja Kiedy lecisz?

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    darmoszka ja kiedyś leciałem za 1200 i było tanio...
    Jakbym teraz miał coś kupować to brałbym to:
    http://www.fly4free.pl/nowy-jork-kos...y-za-1591-pln/

    Razem z przelotem do i z Barcelony na bank się w 2tys zł zamknie.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Za bilet zapłaciłem chyba ok 840zł po przeliczeniu. Warszawa - Frankfurt - Nowy Jork i w drugą stronę. Kupowałem przez jakiegoś norweskiego pośrednika, lot do stanów jest przez United Airlines. Całość trafiona na fly4free.
    Znany temat z tą Norwegią. To był błąd taryfowy, a nie promocja Masz przelot i nocleg w cenie paliwa lotniczego, zuch Krakus
    red light, dark room...

  10. #30

    Domyślnie

    Nie wnikałem czy to promocja czy błąd przy kupowaniu. Była podana cena, kupiłem bilet, przyszedł e-ticket i tyle. Jeśli błąd to mogli anulować, nie anulowali no to cóż - to ich sprawa/strata. Ja się tylko cieszę
    Tak czy siak na następny dzień była kolejna akcja, w okolicach 1000zł można było spokojnie kupić (Hawaje chyba po 1600?), na innej stronie, u innego przewoźnika. Wyżej podałem kolejną okazje - jak widać trafią się co jakiś czas dobra cena na takie loty.
    Ostatnio edytowane przez morzon ; 31-01-2014 o 15:19

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •