Szukaj
Fajne światło, ale ta dłoń wygląda nieco trupio w porównaniu z ramieniem i te kolczyki strasznie ciężkie się wydają. Mimo to jestem na tak![]()
Object error. Unable to run this script. Program terminated!
podoba mi się światło na włosach, mniej na reszcie ciała. zbyt dosłowne.
kadr zbyt kańciasty jak dla mnie![]()
Ostatnio edytowane przez nonnatus ; 20-01-2014 o 04:47
zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
SB900 frotto cokin lowepro epson L800
ja bym bardziej poświecił na włosy, a mniej dosłownie na modelkę- może zarysować ją tylko kontrą, aby tatuaże były w półcieniach?!
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
Za emetem ... A modelka zajebiaszcza...![]()
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Dziękuję za porady. Na pewno gdzieś mnie pokierują i mam nadzieje w dobrą stronę. Studia się uczę (co widać). Bardzo miło, że się wam chciało kliknąć![]()
Skontaktuj się z nami