Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Girl on fire

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar koral
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    małopolskie
    Posty
    221

    Domyślnie Girl on fire

    Hello
    Wrzucam nieśmiało po bardzo długiej ciszy...
    Zachęcam do komentowania. Zapraszam

    1.

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne światło, ale ta dłoń wygląda nieco trupio w porównaniu z ramieniem i te kolczyki strasznie ciężkie się wydają. Mimo to jestem na tak
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    podoba mi się światło na włosach, mniej na reszcie ciała. zbyt dosłowne.
    kadr zbyt kańciasty jak dla mnie
    Ostatnio edytowane przez nonnatus ; 20-01-2014 o 04:47
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  4. #4

    Domyślnie

    ja bym bardziej poświecił na włosy, a mniej dosłownie na modelkę- może zarysować ją tylko kontrą, aby tatuaże były w półcieniach?!
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #5

    Domyślnie

    Za emetem ... A modelka zajebiaszcza...
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar koral
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    małopolskie
    Posty
    221

    Domyślnie

    Dziękuję za porady. Na pewno gdzieś mnie pokierują i mam nadzieje w dobrą stronę. Studia się uczę (co widać). Bardzo miło, że się wam chciało kliknąć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •