Myslicie, ze Canon w tym maczal swoje paluszki czy po prostu ludzie sa tak przyzwyczajeni do Canona ze wzgledu na to, ze wypuscil pierwsze FF ok. 4 lata wczesniej od Nikona i stad takie przywiazanie?
www.fotomix.pl/index.php/statystyki-reutersa/
Szukaj




Skontaktuj się z nami