Ciekawe zestawienie (i nieco kontrowersyjne): http://www.spidersweb.pl/2013/12/naj...rzet-foto.html
Szukaj
Ciekawe zestawienie (i nieco kontrowersyjne): http://www.spidersweb.pl/2013/12/naj...rzet-foto.html
Bo Canoniarze robią zdjęcia, a Nikoniarze dyskutują o pierdołach na forum ;P
Co tam jest kontrowersyjnego, bo chyba za mało kontrowersyjny jestem, żeby to wychwycić?
"86% najlepszych zdjęć 2013 roku zrobiono aparatami Canona. Na 93 zdjęcia aż 80 zrobili Canoniarze. W zestawieniu znalazło się tylko 11 zdjęć Nikona. Jak tłumaczyć ten wynik? Doprawdy, trudno jest to wyjaśniać racjonalnie."Co tam jest kontrowersyjnego
Nic tu kontrowersyjnego nie widać,
a tak po za tym, to nie wiem czemu ma służyć takie zestawienie?
jakieś rozbicia na stałki dłuższe krótsze, jakie czułości,
naprawdę komuś musi się nudzić żeby takim czymś się zajmować.
A to jest największy debilizm jaki ostatnio słyszałem,
wniosek który wysnuł autor tego artykułu:
"Statystycznie rzecz biorąc
Do wykonania najlepszej fotografii powinniśmy użyć Canona EOS 1D-X z obiektywem 16-35 mm. Zdjęcie powinniśmy wykonać na pełnym otworze przysłony (f/2., z czułością ISO 400 i z czasem 1/1000 s. Tyle teorii. W praktyce może nam wystarczyć nawet smartfon."
I ja tu nie chce bronić Nikona czy coś,
po prostu takie statystyki są głupie, nic nie znaczące,
a kto siedzi w temacie prasowym to wie dlaczego tak jest, dlaczego tak to wygląda na tych cyfrach.
D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
www.mjagielski.pl www.photoaction.pl
Statystycznie ja i moja żona mamy po jednym jądrze
Bardzo dobrze, dostatecznie, siadaj dwója.Jeśli kiedykolwiek uczyłeś się statystki, to prawdopodobnie oblałeś, a jeśli to tylko żart, to na tyle śmieszny na ile nie uważałeś na zajęciach.
To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.
Skontaktuj się z nami