Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Reuters 2013 - zestawienie sprzętu

    Ciekawe zestawienie (i nieco kontrowersyjne ): http://www.spidersweb.pl/2013/12/naj...rzet-foto.html

  2. #2

    Domyślnie

    Bo Canoniarze robią zdjęcia, a Nikoniarze dyskutują o pierdołach na forum ;P

  3. #3

    Domyślnie

    Co tam jest kontrowersyjnego, bo chyba za mało kontrowersyjny jestem, żeby to wychwycić?

  4. #4

    Domyślnie

    Co tam jest kontrowersyjnego
    "86% najlepszych zdjęć 2013 roku zrobiono aparatami Canona. Na 93 zdjęcia aż 80 zrobili Canoniarze. W zestawieniu znalazło się tylko 11 zdjęć Nikona. Jak tłumaczyć ten wynik? Doprawdy, trudno jest to wyjaśniać racjonalnie."

  5. #5

    Domyślnie

    Nic tu kontrowersyjnego nie widać,

    a tak po za tym, to nie wiem czemu ma służyć takie zestawienie?
    jakieś rozbicia na stałki dłuższe krótsze, jakie czułości,
    naprawdę komuś musi się nudzić żeby takim czymś się zajmować.

    A to jest największy debilizm jaki ostatnio słyszałem,
    wniosek który wysnuł autor tego artykułu:

    "Statystycznie rzecz biorąc

    Do wykonania najlepszej fotografii powinniśmy użyć Canona EOS 1D-X z obiektywem 16-35 mm. Zdjęcie powinniśmy wykonać na pełnym otworze przysłony (f/2., z czułością ISO 400 i z czasem 1/1000 s. Tyle teorii. W praktyce może nam wystarczyć nawet smartfon."


    I ja tu nie chce bronić Nikona czy coś,
    po prostu takie statystyki są głupie, nic nie znaczące,

    a kto siedzi w temacie prasowym to wie dlaczego tak jest, dlaczego tak to wygląda na tych cyfrach.
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Statystycznie ja i moja żona mamy po jednym jądrze

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo dobrze, dostatecznie, siadaj dwója. Jeśli kiedykolwiek uczyłeś się statystki, to prawdopodobnie oblałeś, a jeśli to tylko żart, to na tyle śmieszny na ile nie uważałeś na zajęciach.
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Co tam jest kontrowersyjnego, bo chyba za mało kontrowersyjny jestem, żeby to wychwycić?
    Zapewne Jury było kontrowersyjne
    red light, dark room...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Zapewne Jury było kontrowersyjne
    AA, no i wszystko teraz jasne

    A czym mają robić zdjęcia fotografowie z Reutersa, skoro Reuters od wieków współpracuje z Canonem? ;>

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phantomek Zobacz posta
    Nic tu kontrowersyjnego nie widać, (...)

    A to jest największy debilizm jaki ostatnio słyszałem,
    wniosek który wysnuł autor tego artykułu:
    Sam widzisz.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •