Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kolory zimy

  1. #1

    Domyślnie Kolory zimy

    Witam!

    Popełnione zeszłej zimy. Zapraszam do komentowania

    1.

    2.

    Pozdrawiam,
    SerU
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  2. #2

    Domyślnie

    Jedynka ładna, ale dwójka już bajkowa! Ale trafiłeś.
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Sławol Mnie też te zdjęcia się podobają, a dwójka zagościła nawet w kalendarzu Słyszałem głosy, że na dwójce do pełni szczęścia brakuje takiego grubego faceta ubranego na czerwono z workiem na plecach idącego po tych schodach po prawej
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4

    Domyślnie

    A nie, dla mnie brakuje tutaj Gandalfa

    Ale to już wina nakręcania się premierą II części "Hobbita", która już już już niedługoooooo, bo 27.12! Na świecie już było, no ale cóż, poczekamy.
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  5. #5

    Domyślnie

    W sumie Gandalf też by dał radę - kolor jego opierzenia i szaty (ale w wersji bright ) zgrałby się z tonacją krajobrazu
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  6. #6

    Domyślnie

    Super bajkowy klimat, podoba mi się
    Pozdrawiam
    DX

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •