Szukaj
Jedynka ładna, ale dwójka już bajkowa!Ale trafiłeś.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski
Dzięki SławolMnie też te zdjęcia się podobają, a dwójka zagościła nawet w kalendarzu
Słyszałem głosy, że na dwójce do pełni szczęścia brakuje takiego grubego faceta ubranego na czerwono z workiem na plecach idącego po tych schodach po prawej
![]()
Object error. Unable to run this script. Program terminated!
A nie, dla mnie brakuje tutaj Gandalfa
Ale to już wina nakręcania się premierą II części "Hobbita", która już już już niedługoooooo, bo 27.12! Na świecie już było, no ale cóż, poczekamy.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski
W sumie Gandalf też by dał radę - kolor jego opierzenia i szaty (ale w wersji bright) zgrałby się z tonacją krajobrazu
![]()
Object error. Unable to run this script. Program terminated!
Super bajkowy klimat, podoba mi się
Pozdrawiam
DX
Skontaktuj się z nami