Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: WU-1b

  1. #1

    Domyślnie WU-1b

    Czy ktoś miał może okazję używać tego adaptera z D7000? Współpracuje on dobrze tym body? Jak wygląda praca adaptera, czy jest on tylko i wyłącznie do obsługi lustrzanki za pomocą telefonu z Android'em i iOs'em czy tez można używać go w celu podłączenia aparatu do domowej sieci Wi-Fi, że np. nie ma potrzeby wyciągania karty lub podłączania przez USB żeby zagrać zdjęcia?

    Wysłane z mojego Nexus 7
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  2. #2

    Domyślnie

    A co jest w specyfikacji aparatu ?? - ja widzę brak.
    czy specyfikacji adaptera ?? - współpraca tylko z D600 i D610...

    Jak chcesz moduł WiFi do D7000 musisz zrobić sam, albo kupić CamRanger za 300$.

    A co można zrobić - zależy od aplikacji której używasz. Aktualnie tylko te na iOS i Androida obsługują połączenie z aparatami przez WiFi.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Wiem, że w specyfikacji nic na ten temat nie ma, ale pytam się bo może ktoś miał okazję sprawdzić i coś zadziałalo lub nie…

    Wysłane z mojego Nexus 7
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fludi Zobacz posta
    Wiem, że w specyfikacji nic na ten temat nie ma, ale pytam się bo może ktoś miał okazję sprawdzić i coś zadziałalo lub nie…

    Wysłane z mojego Nexus 7
    Jakby działało, to byłoby w specyfikacji.
    Możliwe, że będzie działać, gdy podepniesz WU-1b wraz z zewnętrznym zasilaniem, ale tylko możliwe. Jednak są tańsze i lepsze rozwiązania:
    http://forum.nikoniarze.pl/showpost....5&postcount=36
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •