Szukaj
Nie wiem czemu "grozisz mi", ale bonus jest genialny!
D7000
Trójka ciekawa, bonus chyba trochę nieostry a szkoda.
Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC
Dla mnie rewela....Szacun Timi..![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Czwóreczka też jest śliczna, choć brakuje trochę dołu (byłoby dostojniej).
Wszystkie zdjęcia się podobają, sprawiają wrażenie, jakby każde miało oddzielną historię.
Czułość masz od ISO 200 do 1000, tak długo polowałeś czy pogoda sprawiała psikusa?
Powodzenia.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 09-12-2013 o 01:10 Powód: interpunkcja!
IRKO
Myszaki przylatują o rożnych porach . Pierwsze są o godz 7, 7;30, gdzie jest ciemnica. Z reguły prawie zawsze są od 2 do 6-8 sztuk. Staram sie trzymać czasy powyżej 500 by porobić ujęcia w ruchu, podczas nalotów. Ale nie zawsze się to udaje. Ostatnio przerobiłem troszkę scenę mam nadzieje ze będzie lepiej.
Wszystkie są świetne. Gratuluję.
bonus znakomity, choć brak światła![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
świetne są!
Świetne zdjęcia, bonus jest super!
Skontaktuj się z nami