Pytanko dotyczące slajdzikow na wakacje... Cyfra, cyfra ale dobry slajdzik trzeba naświetlić...![]()
Czego uzywacie?? Szczególnie ciekawy jestem fotografowania na południu europy - jak utrwalic najlepiej ten lazur morza, kolory zieleni i domkow
Mam kilka Velvii 50, jakas Provie 100 i RSXa 50, kilka Kodakow Elite Chrome Extra Colour do "masowki"...
Jakies sugestie? Propozycje? Jakie macie zdanie o RSX 50? Jestem ciekawy czy się jakas dyskusja się rozwinie czy tylko matrycki, Rawy isample...
Pzdr
Spinner
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami