Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Dopiero zaczynam

    Witam narazie moje doświadczenie z ptactwem itp jest 0 ale chciałbym coś przedstawić z ostatnich poszukiwań miejsc.

    1.Kormorany


    2 pospolite gatunki
    2
    3
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  2. #2

    Domyślnie

    Ze wszystkich 3-ka najlepsza jak dla mnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Domyślam się że na 1.2 za daleko i tło do kitu
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  4. #4
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Nie do końca na zdjęciach liczy się to by temu ptaszkowi wejść w d.... Czasem warto przemyśleć zdjęcia np tło.

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar pokretloodradia
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    107

    Domyślnie

    1 i 2 tlo nieciekawe z jedynki zrobil bym pion ( tego kormoranka po lewej wywalil bym )

  6. #6

    Domyślnie

    I właśnie tło na trójce jest ekstra! Super fota!
    Fuji

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki będę teraz pracował nad tłem bo rzeczywiście całkiem inny odbiór patrząc na zdj tutejszych forumowiczów.
    Ostatnio edytowane przez QubaKpl ; 27-10-2013 o 08:44
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Mi się 2. bardzo podoba, jedyne zastrzeżenie jest takie, że (wygląda jakby) autofocus trafił w gałąź a nie w ptaka.
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  10. #10

    Domyślnie

    Wróbelek jest najciekawszy. Początki zawsze są trudne, życzę powodzenia w łowach.
    D7500; N50/1,8; N35/1,8, SB 910

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •