Szukaj
http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu
Ze wszystkich 3-ka najlepsza jak dla mnie.
Domyślam się że na 1.2 za daleko i tło do kitu![]()
http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu
Nie do końca na zdjęciach liczy się to by temu ptaszkowi wejść w d.... Czasem warto przemyśleć zdjęcia np tło.
1 i 2 tlo nieciekawe z jedynki zrobil bym pion ( tego kormoranka po lewej wywalil bym )![]()
I właśnie tło na trójce jest ekstra! Super fota!
Fuji
Dzięki będę teraz pracował nad tłem bo rzeczywiście całkiem inny odbiór patrząc na zdj tutejszych forumowiczów.
Ostatnio edytowane przez QubaKpl ; 27-10-2013 o 08:44
http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu
Powodzenia ! Rób foty, a efekty przyjdą same.
Mi się 2. bardzo podoba, jedyne zastrzeżenie jest takie, że (wygląda jakby) autofocus trafił w gałąź a nie w ptaka.
D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.
Wróbelek jest najciekawszy. Początki zawsze są trudne, życzę powodzenia w łowach.
D7500; N50/1,8; N35/1,8, SB 910
Skontaktuj się z nami