Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie pierwsze kroki.............

    Agatka............



  2. #2

    Domyślnie

    ani jednego slowa wiec wklejam kolejne zdjecie



  3. #3
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Nie jestem portecistą, nie używam niecenzuralnych słów, nie śledzę tego działu na biężaco, nie będę się czepiał przepałów na 2-jce, ale te zdjęcia sa zaje...

  4. #4

    Domyślnie

    tez nie jestem portrecista, ta sa moje jedne z pierwszych kroków w tym kierunku, dlatego czekam na jakies obiektywne spojrzenie, o przepalach wiem niestety nie udalo mi sie ich uniknac

  5. #5
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Jeśli sie pojawią komentarze, to skup się tylko i wyłącznie na uwagach technicznych. MZ resztę możesz spokojnie "szerokom łukiem". Dla mnie petarda, ale to są tylko dwa zdjęcia.

    EDIT

    Przeglądałem Twoje kadry, głównie sport, piłka nożna, której poprostu nie kumam. Ciekawe ujęcia, ładne klatki, ale widać braki techniczne. Być może stąd bark komentarzy. Pracuj nad techniką, bo oko masz a to jest najważniejsze.
    Ostatnio edytowane przez Art Erie ; 17-08-2013 o 22:20

  6. #6

    Domyślnie

    nastepne, troszke inny klimat


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •