Szukaj
Nie jestem portecistą, nie używam niecenzuralnych słów, nie śledzę tego działu na biężaco, nie będę się czepiał przepałów na 2-jce, ale te zdjęcia sa zaje...
tez nie jestem portrecista, ta sa moje jedne z pierwszych kroków w tym kierunku, dlatego czekam na jakies obiektywne spojrzenie, o przepalach wiem niestety nie udalo mi sie ich uniknac
Jeśli sie pojawią komentarze, to skup się tylko i wyłącznie na uwagach technicznych. MZ resztę możesz spokojnie "szerokom łukiem". Dla mnie petarda, ale to są tylko dwa zdjęcia.
EDIT
Przeglądałem Twoje kadry, głównie sport, piłka nożna, której poprostu nie kumam. Ciekawe ujęcia, ładne klatki, ale widać braki techniczne. Być może stąd bark komentarzy. Pracuj nad techniką, bo oko masz a to jest najważniejsze.
Ostatnio edytowane przez Art Erie ; 17-08-2013 o 22:20
Skontaktuj się z nami