Ja tez tak uwazam, jak warunki trudne to jest szansa na "perelke", ale zawsze trudno o te "szanse", tutaj sie to udalo w 100%
Szukaj
Ja tez tak uwazam, jak warunki trudne to jest szansa na "perelke", ale zawsze trudno o te "szanse", tutaj sie to udalo w 100%
Nikon http://greg77.com/
Przekozacki fot, gratulujePoza tym genialnym ujęciem widziałbym ten sam kadr ale przy zachodzie/wschodzie z odrobiną chmur aby słońce ostro dawało na te skałki..
Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.
mrocznie o trochu, mitycznie jakby , podoba mi się w takiej szacie
D800, pare szkieł
Wysoki poziom.
I to nie wody
Warunki pogodowe pięknie współgrają z tematem.
Bardzo dobra fotografia.
Skontaktuj się z nami