To i ja się wypowiem dla mnie nr 3
Szukaj
1 a zaraz za nią 3. 2ka out.
Bardzo fajne foty. dobra robota![]()
Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.
Zdecydowanie 1 rządzi. Za nią 3 a później daleko w tyle 2.
Zdjęcia oczywiście na plus pod względem kadru i obróbki![]()
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
dla mnie 3 świetna !
Z zestawu wybieram trójkę - najlepsza moim zdaniem i deklasuje pozostałe.
Pierwsze jest kapitalne!
2ka jak dla mnie odstaje kolorystycznie i kadrowo, ale 1ka i 3ka miażdży. Piękna robota, gratuluję![]()
3![]()
FuFu X100T
Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
Moje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca
Nr. 3 zerkam już kilka razy, świetne.
Bardzo dobra 1, dwójka kosz. Trójka... tylko jako dopełnienie 1. Jeszcze raz zerknąłem i dwójka mogłaby być dobra lecz w szerszym ujęciu z postacią w mocnym. Jeżeli ją cropowałeś to może spróbój szerzej.
Ostatnio edytowane przez Zeb McKane ; 08-08-2013 o 16:51
AMATOR
Skontaktuj się z nami