Ostatecznie zainwestowałem w Cokin'a X-Pro. Bo dorwałem po okazyjnej cenie. Oglądałem winietowanie z 14-24 i myślę, że te maksymalnie 2mm w krajobrazie mogę przeżyć, dla odmiany z możliwością używania szerokiego końca tam, gdzie filtry nie będą potrzebne.
Generalnie filtry są tańsze, łatwiej dostępne, jest CPL, holder ciut mniejszy i dość sprawnie będę mógł go mocować do mojej szklarni.
Teraz pozostanie "tylko" wyhaczyć tytułowego Nikkora![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami