Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Na stanowisku

  1. #1

    Domyślnie Na stanowisku

    Jeszcze jeden zimek z wodą w tle.Tu już bez nadmiernych kontrastów ale cały czas lekko z góry..Jak Wam się teraz widzi?


  2. #2

    Domyślnie

    Będzie b.krytycznie . Na cieniutkim gładkim bambusie by zdecydowanie lepiej się prezentował - na wodzie widziałbym lekki sztorm i łeb czającego się szczupaka aby rozbić monotonię tego zdjęcia - sorki za ten scenariusz do Twojego zdjęcia ale ulegam chyba modzie forumowej w komentowaniu . Jednak poprzednie zdjęcia z większymi kontrastami bardziej mi odpowiadają. Co nie zmienia faktu że jest to dobre zdjęcie z solidnym warsztatem a ujęcie lekko od góry całkowicie na miejscu bo głównie tak oglądamy zimorodki w naturze
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez razza ; 11-07-2013 o 09:15
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Mariuszu to brzmi jak scenariusz z " horroru przyrodniczego ".
    Dzięki za komentarz i pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Brakuje mi rozwścieczonego, biegnącego żubra w tle Też mi się udzielają komenty na forum umieszczane
    Bardzo fajny fot !!
    Pozdrowił
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  5. #5

    Domyślnie

    Ja tam wole sobie z żubrem zjeść śniadanie, niźli się z nim ganiać, ale co kto lubi

    Nie podobają się komentarze, bo nie pochwalają? Litości. Ale najwidoczniej niektórzy by chcieli poziom onet'u i wówczas byli by w swoim żywiole....

  6. #6

    Domyślnie

    Nie podobają się komentarze, bo nie pochwalają? Litości. Ale najwidoczniej niektórzy by chcieli poziom onet'u i wówczas byli by w swoim żywiole....[/QUOTE]

    Tu nie chodzi o chwalenie każdego zdjęcia. Chodzi o to, że niektóre posty pod fotą brzmi : Tu bym widział drzewo, tam za mało drzew, gdzie indziej jakaś góra dobrze by było, jak by była z prawej a nie z lewej strony foty...
    A przecież fota to obraz zastany i wizja autora. Jeden woli ziarno drugi pączki.
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  7. #7

    Domyślnie

    Rozumiem Cie do czego pijesz.... toteż w jaki inny sposób napisałbyś, że patyk jest brzydki?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMB Zobacz posta
    Rozumiem Cie do czego pijesz.... toteż w jaki inny sposób napisałbyś, że patyk jest brzydki?
    Pozwolisz że nie napiszę
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  9. #9

    Domyślnie

    No tak... teraz to już wstyd mieć swoje zdanie...

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo lubię zimorodka jako ptaka - wizualnie mi się podoba sylwetka i kolory

    No i odpowiada mi GO. Lubię miękkie tło i ostry temat na pierwszym planie w "fotografii ptasiej".
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •