Jeszcze jeden zimek z wodą w tle.Tu już bez nadmiernych kontrastów ale cały czas lekko z góry..Jak Wam się teraz widzi?
Szukaj
Jeszcze jeden zimek z wodą w tle.Tu już bez nadmiernych kontrastów ale cały czas lekko z góry..Jak Wam się teraz widzi?
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Będzie b.krytycznie. Na cieniutkim gładkim bambusie by zdecydowanie lepiej się prezentował - na wodzie widziałbym lekki sztorm i łeb czającego się szczupaka aby rozbić monotonię tego zdjęcia - sorki za ten scenariusz do Twojego zdjęcia ale ulegam chyba modzie forumowej w komentowaniu
. Jednak poprzednie zdjęcia z większymi kontrastami bardziej mi odpowiadają. Co nie zmienia faktu że jest to dobre zdjęcie z solidnym warsztatem a ujęcie lekko od góry całkowicie na miejscu bo głównie tak oglądamy zimorodki w naturze
pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez razza ; 11-07-2013 o 09:15
Mariuszu to brzmi jak scenariusz z " horroru przyrodniczego ".
Dzięki za komentarz i pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Brakuje mi rozwścieczonego, biegnącego żubra w tleTeż mi się udzielają komenty na forum umieszczane
Bardzo fajny fot !!
Pozdrowił
FuFu X100T
Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
Moje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca
Ja tam wole sobie z żubrem zjeść śniadanie, niźli się z nim ganiać, ale co kto lubi
Nie podobają się komentarze, bo nie pochwalają? Litości. Ale najwidoczniej niektórzy by chcieli poziom onet'u i wówczas byli by w swoim żywiole....
Nie podobają się komentarze, bo nie pochwalają? Litości. Ale najwidoczniej niektórzy by chcieli poziom onet'u i wówczas byli by w swoim żywiole....[/QUOTE]
Tu nie chodzi o chwalenie każdego zdjęcia. Chodzi o to, że niektóre posty pod fotą brzmi : Tu bym widział drzewo, tam za mało drzew, gdzie indziej jakaś góra dobrze by było, jak by była z prawej a nie z lewej strony foty...
A przecież fota to obraz zastany i wizja autora. Jeden woli ziarno drugi pączki.
FuFu X100T
Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
Moje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca
Rozumiem Cie do czego pijesz.... toteż w jaki inny sposób napisałbyś, że patyk jest brzydki?![]()
FuFu X100T
Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
Moje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca
No tak... teraz to już wstyd mieć swoje zdanie...![]()
Bardzo lubię zimorodka jako ptaka - wizualnie mi się podoba sylwetka i kolory
No i odpowiada mi GO. Lubię miękkie tło i ostry temat na pierwszym planie w "fotografii ptasiej".
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski
Skontaktuj się z nami