Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Moja potworra

  1. #1

    Domyślnie Moja potworra

    1. W rumianku
    2. W trawie
    3. W koniczynie

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem co robiłeś z kolorami ale dla mnie nie do przyjęcia. Nasyciłeś, że oczy bolą patrzeć a monitor mam ok. Kadry, dość delikatnie mówiąc przeciętne. Nawet bardzo przeciętne.
    Jeżeli już to set bardziej nadaje się tutaj.

  3. #3

    Domyślnie

    Z kolorami nic nie robiłem, a że cię oczy bolą to się nie dziwię - odwiedziłem twoją stronę ha ha ha

  4. #4

    Domyślnie

    No chyba jednak saturację zwiększałeś...
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  5. #5

    Domyślnie

    Pozwól, że Cie wypunktuje. Kadrowanie leży, światło ostre i nie do przyjęcia, obróbka leży. Czytałeś coś o fotografii ? Czy tak strzelasz z przypadku i wrzucasz do neta ? I nie daj panie ktoś mi coś powie. Skoro nie robiłeś nic z kolorem to znaczy, że robisz jpgami i masz puszkę źle ustawioną.
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    No chyba jednak saturację zwiększałeś...

    Regulacja poziomów - automat.

  7. #7

    Domyślnie

    Czy automat czy nie - nie wiem. Ale kolory to tragedia.

  8. #8

    Post

    Cytat Zamieszczone przez szymon708 Zobacz posta
    Pozwól, że Cie wypunktuje. Kadrowanie leży, światło ostre i nie do przyjęcia, obróbka leży. Czytałeś coś o fotografii ? Czy tak strzelasz z przypadku i wrzucasz do neta ? I nie daj panie ktoś mi coś powie. Skoro nie robiłeś nic z kolorem to znaczy, że robisz jpgami i masz puszkę źle ustawioną.
    Nie spinaj się tak 'kolego' Czytałem o fotografii, czasami strzelam z przypadku, uwagi, sugestie - jak najbardziej. Jak żyć z taką oceną, jak żyć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •