Szukaj
Nie wiem co robiłeś z kolorami ale dla mnie nie do przyjęcia. Nasyciłeś, że oczy bolą patrzeć a monitor mam ok. Kadry, dość delikatnie mówiąc przeciętne. Nawet bardzo przeciętne.
Jeżeli już to set bardziej nadaje się tutaj.
Z kolorami nic nie robiłem, a że cię oczy bolą to się nie dziwię - odwiedziłem twoją stronę ha ha ha
No chyba jednak saturację zwiększałeś...![]()
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Pozwól, że Cie wypunktuje. Kadrowanie leży, światło ostre i nie do przyjęcia, obróbka leży. Czytałeś coś o fotografii ? Czy tak strzelasz z przypadku i wrzucasz do neta ? I nie daj panie ktoś mi coś powie. Skoro nie robiłeś nic z kolorem to znaczy, że robisz jpgami i masz puszkę źle ustawioną.
Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III
Czy automat czy nie - nie wiem. Ale kolory to tragedia.
Skontaktuj się z nami