Szukaj
Canon
tylko 1-ka, 2-ka bardzo podobna, więc zbędna, moim zdaniem. Kadr trochę nieszczęśliwy - widziałbym tu pion. Podoba mi się jakość i światło![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
I mnie też nr1 bardziej się widzi. Spojrzenie ptaka fajniejsze.
Fuji
1 lepsza, bo więcej miejsca za ogonem, światło i jakość bdb, gratki.
Tak jak wcześniej napisał to wld, wystarczy 1-ka. Kadry niemal identyczne, ale na 1-ce ładniej zapozował ptasior. Szczerze mówiąc to nawet nie przeszkadza mi kadrowanie w kwadrat, nawet się szczygiełek ułożył. Zazwyczaj wolę jednak 3/2, obojętnie czy pion czy poziom.
Z8 + różne klamoty
Dzieki duzez kadrowaniem mam zawsze porblem
![]()
Canon
Skontaktuj się z nami