Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Szygiel x2

  1. #1

    Domyślnie Szygiel x2

    Powariowaly wieczorem ptaszory Dziecioly dwa, kowalik, szczygly, zieby..........wszystkie razem i z osobna ale niestety tylko na karmniku Jedynie szczygiel na sekund kilka przysiadl na galazce. Potem przyszly wiewiory i po ptakach

    1. Robisz mi zdjecie?

    2. Na sowe

    Dziekuje,
    Maryla
    Canon

  2. #2

    Domyślnie

    tylko 1-ka, 2-ka bardzo podobna, więc zbędna, moim zdaniem. Kadr trochę nieszczęśliwy - widziałbym tu pion. Podoba mi się jakość i światło
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  3. #3

    Domyślnie

    I mnie też nr1 bardziej się widzi. Spojrzenie ptaka fajniejsze.
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    1 lepsza, bo więcej miejsca za ogonem, światło i jakość bdb, gratki.

  5. #5

    Domyślnie

    Tak jak wcześniej napisał to wld, wystarczy 1-ka. Kadry niemal identyczne, ale na 1-ce ładniej zapozował ptasior. Szczerze mówiąc to nawet nie przeszkadza mi kadrowanie w kwadrat, nawet się szczygiełek ułożył. Zazwyczaj wolę jednak 3/2, obojętnie czy pion czy poziom.
    Z8 + różne klamoty

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki duze z kadrowaniem mam zawsze porblem
    Canon

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •