1 i 2 mi się podoba. Trójka już nie.
Szukaj
1 i 2 mi się podoba. Trójka już nie.
D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.
http://www.warszawa-fotograf.pl/
A mi te zdjęcia przypominają taki film, który dawno oglądałem Baise-moi. I nie jest to wcale minusem tych zdjęć...
http://rmn1.pl Sony i telefon.
Skontaktuj się z nami