Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Kapliczka

  1. #1

    Domyślnie Kapliczka

    Taka sobie skansenowa kapliczką wiosną:
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  2. #2

    Domyślnie

    Niby wszystko pięknie, ładnie, ale jak dla mnie, to za dużo tej zieleni z przodu. Myślę, że tak 1/3 jej, byłoby w sam raz. Ale to moja wizja.
    Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blizniak53 Zobacz posta
    Niby wszystko pięknie, ładnie, ale jak dla mnie, to za dużo tej zieleni z przodu. Myślę, że tak 1/3 jej, byłoby w sam raz. Ale to moja wizja.
    Pozdrawiam.
    Moze bym i ciapnął ale wtedy horyzont nie bedzie po srodku
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie powinno się dzielić kadru na pół... tak jak sugerujesz aby horyzont był po środku...1/3 lub 2/3
    _______________________
    NIKON

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymon.m Zobacz posta
    Nie powinno się dzielić kadru na pół...
    Powinno
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  6. #6

    Domyślnie

    Slabo, kadr nie porywa, swiatlo zerowe, zdjecie slabe a podzial kadru na polowe nie ma zadnego uzasadnienia...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    podzial kadru na polowe nie ma zadnego uzasadnienia...
    A z tym się zgodzę. O przycięciu pomyślałem dopiero po wstawieniu zdjęcia na forum.
    Światło było jakie było, bo to nie dzieło sztuki, a fotka z wiosennego spaceru z synem do skansenu Całkiem ciekawie mogłoby to wyglądać rano ale rano skansen nieczynny.
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  8. #8

    Domyślnie

    nie porwało mnie i dla mnie też za dużo tej zieleni, to mam być kapliczka jak w tytule , a nie trawa jest w śród nas
    a poza tym jakoś mało kontrastowe
    pozdrawiam
    D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •