Taka sobie skansenowa kapliczką wiosną:
Szukaj
Taka sobie skansenowa kapliczką wiosną:
Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.
Niby wszystko pięknie, ładnie, ale jak dla mnie, to za dużo tej zieleni z przodu. Myślę, że tak 1/3 jej, byłoby w sam raz. Ale to moja wizja.
Pozdrawiam.![]()
Nie powinno się dzielić kadru na pół... tak jak sugerujesz aby horyzont był po środku...1/3 lub 2/3![]()
_______________________
NIKON
Slabo, kadr nie porywa, swiatlo zerowe, zdjecie slabe a podzial kadru na polowe nie ma zadnego uzasadnienia...
Nikon http://greg77.com/
Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.
nie porwało mnie i dla mnie też za dużo tej zieleni, to mam być kapliczka jak w tytule , a nie trawa jest w śród nas![]()
a poza tym jakoś mało kontrastowe![]()
pozdrawiam
D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //
Skontaktuj się z nami