Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
O tak Patryk tak..., za dużo tu gadamy
Fuji ładniejszy

A na poważnie to 35mm Fujika jest dla mnie b.uniwersalne. GR ma wprawdzie ekwiwalent 35mm ale tylko 10Mpx a ja czasem lubię powycinać - wybrałbym pewnie Fujika z tego zestawienia.