Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 879

Wątek: Ricoh GR

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
    O tak Patryk tak..., za dużo tu gadamy
    Fuji ładniejszy

    A na poważnie to 35mm Fujika jest dla mnie b.uniwersalne. GR ma wprawdzie ekwiwalent 35mm ale tylko 10Mpx a ja czasem lubię powycinać - wybrałbym pewnie Fujika z tego zestawienia.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mcarto Zobacz posta
    Fuji ładniejszy
    I bardziej przydatny do samoobrony ... nawet sam korpus spełni swoje zadanie.
    http://camerasize.com/compare/#258,45

    PS
    A jak to za mało, to w połączeniu z woreczkiem zapasowych akku można zmontować niezłe nunchaku.
    Ostatnio edytowane przez koniecpolska ; 01-06-2013 o 21:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •