Fociłeś rower na allegro ze statywu?![]()
W kwestii innych zdjęć, chodzi mi o to że to jest aparat wymyślony do tego, żeby go mieć zawsze przy sobie i żeby nie zawadzał. Kiedy mam targać statyw (który niestety do poręcznych i kieszonkowych sprzętów nie należy), to znaczy że mogę i lustrzankę, bo oznacza też że z domu wychodzę zrobić konkretne zdjęcia, a nie coś przy okazji.
Trochę inaczej jak to jedyny aparat, wtedy ma to już jakiś sens.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami