Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
Czy ja wiem, troche się nim ze statywu już nafociłem - ot choćby rower na allegro ostatnio, bo popołudniu wiec czasy na f8 sekundowe mi wychodziły. A z takich normalniejszych to nocne, albo z IR, z szarym.. Ot choćby takie:
Fociłeś rower na allegro ze statywu?

W kwestii innych zdjęć, chodzi mi o to że to jest aparat wymyślony do tego, żeby go mieć zawsze przy sobie i żeby nie zawadzał. Kiedy mam targać statyw (który niestety do poręcznych i kieszonkowych sprzętów nie należy), to znaczy że mogę i lustrzankę, bo oznacza też że z domu wychodzę zrobić konkretne zdjęcia, a nie coś przy okazji.
Trochę inaczej jak to jedyny aparat, wtedy ma to już jakiś sens.