Jedno do oceny
Szukaj
Jedno do oceny
widać PS-a w tej fotografii, a to źle. Na styku drzew powstała spora konturówka i sama góra wygląda jak z innej bajki w stosunku do całości foty. Czubki drzew widać, że są czarne, a dół drzew jest inny, jasniejszy. Zbyt odjechane foto chciałeś zrobić.
Dzięki za opinię.Przyznaję czasami za bardzo przeginam z obróbką,ale człowiek cały czas się uczy(najlepiej na własnych błędach).Pozdrawiam![]()
Skontaktuj się z nami