Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Krajobraz

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar neo1977
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Nowogrodziec
    Posty
    182

    Domyślnie Krajobraz

    Jedno do oceny

  2. #2

    Domyślnie

    widać PS-a w tej fotografii, a to źle. Na styku drzew powstała spora konturówka i sama góra wygląda jak z innej bajki w stosunku do całości foty. Czubki drzew widać, że są czarne, a dół drzew jest inny, jasniejszy. Zbyt odjechane foto chciałeś zrobić.

  3. #3

    Domyślnie

    Kolega Romano H. napisał wszystko, cierpliwości "nie od razu ....
    Poczytaj o fotografii krajobrazowej z czym się*je i kiedy
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar neo1977
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Nowogrodziec
    Posty
    182

    Domyślnie

    Dzięki za opinię.Przyznaję czasami za bardzo przeginam z obróbką,ale człowiek cały czas się uczy(najlepiej na własnych błędach).Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •