Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
Gray... A po co mialby konwertowac do sRGB, a pozniej odznaczyc zapis z profilem? Widzisz w tym jakis sens?
jezeli zapisuje zdjecie z profilem to dobrze zeby bylo srgb a nie argb np... zaproponowalem zeby zapisac zdjciecie save for web z profilem albo bez... ja tu widze sens