Szukaj
Na 1 i 3 podoba mi się kadrowanie i ''czystość ujęć'', 2gi bonus wybornie złapana sytuacja.
Świetne, ostre, ładnie rozmyte tło - bardzo przyjemnie się ogląda. Bonusy fantastyczne - szczególnie drugi - sie dzwońcowi wygłupy sikory nie podobały![]()
D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy
Świetne. Kropka.
Do tej beczki miodu czas dorzucić odrobinę dziegciu żeby autor na laurach nie spoczął![]()
4 - nie kupuję tak pokazanego grubodzioba, gałązki go zasłaniające nie tworzą żadnej kompozycji, aczkolwiek duży plus za kreatywność
1,2,3 - sprawiają wrażenie zbyt centralnych kadrów,
no i w zasadzie tylko do tego można się przyczepićJakość świetna, bonusy ciekawe, światło bardzo dobre
![]()
Pozdrawiam![]()
Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.
Bardzo fajne ujęcia, szczególnie ostatni bonus![]()
NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A
Bardzo fajny grubodziub,ładnie siedzi w GO,mimo przeszkadzajek...reszta też niczego sobie..![]()
![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Świetne fotki, kolorki, szczegółowość i ta drobnica którą sam uwielbiam fotografowaćGratuluję
Sikorka Bogatka to chyba przed momentem spod prysznica wyszła. Świetne w tych zdjęciach w zasadzie wszystko. Zazdroszcze kadrów. Czym robione?
heheh.
Davio mam nadzieje że przenośna wiosenna czatownia w tym roku wypali
Aaaa i drugi bonus mega
Skontaktuj się z nami