Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Troche drobnicy

  1. #1

    Domyślnie Troche drobnicy


    1.Dzwoniec

    2.Dzwoniec

    3.Sikorka Bogatka

    4.Grubodziób

    5.Dzwoniec

    Bonus


    ____________________
    D600+D90 | N 70-300 VR | S 35 1.4 ART | N 50 1.8 | S 85 1.4 ART |T 90 2.8 VC | Manfrotto 055XPROB

  2. #2

    Domyślnie

    Na 1 i 3 podoba mi się kadrowanie i ''czystość ujęć'', 2gi bonus wybornie złapana sytuacja.

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo fajne kadry. A bonus mega fajny
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    Świetne, ostre, ładnie rozmyte tło - bardzo przyjemnie się ogląda. Bonusy fantastyczne - szczególnie drugi - sie dzwońcowi wygłupy sikory nie podobały
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kujawsko-Pomorskie
    Posty
    130

    Domyślnie

    Świetne. Kropka.

  6. #6

    Domyślnie

    Do tej beczki miodu czas dorzucić odrobinę dziegciu żeby autor na laurach nie spoczął
    4 - nie kupuję tak pokazanego grubodzioba, gałązki go zasłaniające nie tworzą żadnej kompozycji, aczkolwiek duży plus za kreatywność
    1,2,3 - sprawiają wrażenie zbyt centralnych kadrów,
    no i w zasadzie tylko do tego można się przyczepić Jakość świetna, bonusy ciekawe, światło bardzo dobre
    Pozdrawiam
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo fajne ujęcia, szczególnie ostatni bonus
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo fajny grubodziub,ładnie siedzi w GO,mimo przeszkadzajek...reszta też niczego sobie..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9

    Domyślnie

    Świetne fotki, kolorki, szczegółowość i ta drobnica którą sam uwielbiam fotografować Gratuluję

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    116

    Domyślnie

    Sikorka Bogatka to chyba przed momentem spod prysznica wyszła . Świetne w tych zdjęciach w zasadzie wszystko. Zazdroszcze kadrów. Czym robione? heheh.
    Davio mam nadzieje że przenośna wiosenna czatownia w tym roku wypali

    Aaaa i drugi bonus mega

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •