Szukaj
na nie - światło od dołu psuje totalnie i mz za jasno na buźce/rękach.
|| 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf
modelka przyjemna w odbiorze, kadr mi troszkę nie leży
Człowiek całe życie się uczy...
Z serii cuda natury
Stołek mi nie pasuje i ten że tak powiem "usiad", i głowę bardziej do góry. Mam wrażenie jakby ta modelka leciała w dół. No i światło jakoś punktowe zasadzone i głowa z deka przycięta jakoś niekorzystnie
"Nikon"
CiasnoooNo i właśnie światełko troszkę lipne.
Niby klasycznie ale światło poleciało nie tak jak trzeba. Jestem na NIE![]()
D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3
Skontaktuj się z nami