Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Paulina

  1. #1

    Domyślnie Paulina

    Witam się po dłuższej nieobecności

    Ciekawa jestem opini.
    To takie pierwsze próby w domowym "studio".


  2. #2

    Domyślnie

    na nie - światło od dołu psuje totalnie i mz za jasno na buźce/rękach.
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  3. #3

    Domyślnie

    modelka przyjemna w odbiorze, kadr mi troszkę nie leży
    Człowiek całe życie się uczy...

  4. #4

    Domyślnie

    Z serii cuda natury

    Stołek mi nie pasuje i ten że tak powiem "usiad", i głowę bardziej do góry. Mam wrażenie jakby ta modelka leciała w dół. No i światło jakoś punktowe zasadzone i głowa z deka przycięta jakoś niekorzystnie
    "Nikon"

  5. #5

    Domyślnie

    Ciasnooo No i właśnie światełko troszkę lipne.

  6. #6

    Domyślnie

    Niby klasycznie ale światło poleciało nie tak jak trzeba. Jestem na NIE
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •