Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Chmurki dwie.

  1. #1

    Domyślnie Chmurki dwie.

    ...a w zasadzie jedna przepoczwarzająca się
    Zapraszam.

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne chmurki, ale nad jakością można by popracować.
    A new shit has come to light...

  3. #3

    Domyślnie

    na 1-ce kolor dołu ciekawszy, ale niebo spaprało się od polara
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  4. #4

    Domyślnie

    zdecydowanie 1, co to za miejsce?
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  5. #5

    Domyślnie

    Jedynka ma to coś w sobie. Mocno przyciąga moj wzrok.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arecki51 Zobacz posta
    zdecydowanie 1, co to za miejsce?
    Bieszczady, zdjęcie zrobione z grzbietu Połoniny Caryńskiej w stronę doliny Caryńskiego.

  7. #7

    Domyślnie

    Jedynka zdecydowanie tam trawa się fajnie układa...
    1D Mk3, 5D Mk3, Mk2, 70-200L, 17-40L, 100L, 50, 35...

  8. #8

    Domyślnie

    Nom trochę jakościowo dół spaprany ale to leciutko. Poza tym ukłony panie kolego.

  9. #9

    Domyślnie

    Zaciągnę dwójkę za bardziej zróżnicowane kolorki i m/z lepsze niebo. Pierwszy plan jednak należy do jedynki.
    LED ZEPPELIN

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •