Witam.
Szukam kogoś kto posiada, albo ma wiedzę o drukarce Epson R3000. Chcę ją kupić. Ale wcześniej chciałbym porozmawiać z kimś kto z tą drukarką pracuje.
Serdecznie pozdrawiam