Szukaj
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
jak zwykle przyzwyczajasz nas, że ma być przyjemnie i bez udziwnień, ja akurat bardzo lubię taki styl, więc dla mnie fotki OK, choć do dwóch muszę się leciutko przyczepić- więc ...
1 - nie pasują mi wychodzące majtki z pod spodni
8 - gratis reklama ?
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
2 nie nie reklama zdjecie zrobione i zminimalizowane pod FB i tak zostawiłem
co do 1 to ona nie miala majtusiow
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
kadry "hanibalowe"
1 i 6 podobaja mi się najbardziej. Cały set niezły. Autora można poznać bez patrzenia na stopkę
Jakie szkiełka użyte?
Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...
Dziekuje za miłe słowo.
słoiczki jak zawsze 70-200 i 85 akos nadal po tylu latach nie moge sie przekonac do szerszych kadrów. moze nie potrafie nie wiem.
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
5, 7 coś nienaturalnie to wygląda, 7 zbyt duże rozmycie, na 5 okolice oczu i ust, jakby przesadzone wyostrzenie ? Nie wiem, nie chciałbym byś uznał, że się czepiam. Trójka najbardziej mi się podoba.
Dla mnie naj jedynka, bardzo pasują mi kolory![]()
Skontaktuj się z nami