... ale sztuczne. Modelka ewidentnie czeka na wyzwolenie migawki... dla mnie kiepsko z tego powodu. 0 naturalności, Boniuuuuuuuuuuuuu nie widzicie tego?
To nie wina fotografa !!!
Kompozycyjnie obróbkowo świetnie. Zabrakło tej wisieńki na torcie![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami