Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Ford 3000 dla Pablo77

    ...w czasie dzisiejszego pleneru znalazłem takie cacuszko i pomyślałem o naszym koledze



  2. #2

    Domyślnie

    Jak bardzo cenię sobie Twoją twórczość, tak tutaj jestem niestety zawiedziony. Chyba, że ta praca ma jakieś głębsze i ukryte przesłanie, o którym nie wiem



  3. #3

    Domyślnie

    oj tam w tyle, w oddali sie dzieje!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #4

  5. #5
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Historia zatacza koło.
    Na początku były taczki, teraz traktorek z jakimś czymś.
    Powrót do żródeł?
    Obróbkowo inaczej niż zwykle, ale się podoba ta naturalność.
    No i jak Seba zauważył-w tle dzieje się. Nie wierzę że nic tam nie ustrzeliłeś.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Historia zatacza koło.
    Na początku były taczki, teraz traktorek z jakimś czymś.
    Powrót do żródeł?
    Obróbkowo inaczej niż zwykle, ale się podoba ta naturalność.
    No i jak Seba zauważył-w tle dzieje się. Nie wierzę że nic tam nie ustrzeliłeś.
    Stałem tam z trzy godziny myślisz ze nic nie ustrzeliłem ?? To dal Pawła zrobione.
    A drabiny i taczki to fajne pierwsze plany tylko ja ich wykorzystać bardzo nie potrafię

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo ładnie uwieczniona zabytkowa maszyna

    Gdyby tak odrestaurować tego Forda i puścić w pole na Twoje pagórki byłaby świetna fota

    Dawaj go tu do mojego ojca on się nim zajmie,będzie jak fabryka

    Maszyna starsza ode mnie bo produkowali ja 1965-1975

    Za dedykację bardzo dziękuję

    Pzdr
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    oj tam w tyle, w oddali sie dzieje!
    Potwierdzam ale Ford też zacna maszyna, na otwojrę by się nadał
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  9. #9

    Domyślnie

    Podoba mi się kolorystyka, bardzo naturalne zdjęcie.

  10. #10

    Domyślnie

    Kolor OK , kadr w tym przypadku jak nie Twój Rozumiem zamysł i nie protestuje
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •