Szukaj
Jak bardzo cenię sobie Twoją twórczość, tak tutaj jestem niestety zawiedziony. Chyba, że ta praca ma jakieś głębsze i ukryte przesłanie, o którym nie wiem![]()
oj tam w tyle, w oddali sie dzieje!
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Super! Tak bardziej naturalne![]()
Historia zatacza koło.
Na początku były taczki, teraz traktorek z jakimś czymś.
Powrót do żródeł?
Obróbkowo inaczej niż zwykle, ale się podoba ta naturalność.
No i jak Seba zauważył-w tle dzieje się. Nie wierzę że nic tam nie ustrzeliłeś.
Bardzo ładnie uwieczniona zabytkowa maszyna
Gdyby tak odrestaurować tego Forda i puścić w pole na Twoje pagórki byłaby świetna fota
Dawaj go tu do mojego ojca on się nim zajmie,będzie jak fabryka
Maszyna starsza ode mnie bo produkowali ja 1965-1975
Za dedykację bardzo dziękuję
Pzdr
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Podoba mi się kolorystyka, bardzo naturalne zdjęcie.
Kolor OK , kadr w tym przypadku jak nie TwójRozumiem zamysł i nie protestuje
![]()
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Skontaktuj się z nami