.... tak bylo 2 godz. temu . Jeszcze cieple
Szukaj
.... tak bylo 2 godz. temu . Jeszcze cieple
Bardzo ładne !
Dobrze, że znowu coś wstawiasz, to będzie co oglądać.
Pzdr.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Faktycznie ciepłe zdjątko. Brakuje mi nieco więcej lewej strony.
Całkiem sympatyczneCzemu u nas na pomorzu nie ma takiej pogody, tylko szare brzydkie chmury, a nawet nie chmury, tylko wartstwa szarosci ;p
Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
http://press-shots.blogspot.com/
Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587
Polno-drzewkowy klasyk. Bardzo udane zestawienie kolorystyczne niebieskosci nieba ze swiatlem na brzozie i podloga. Ogolnie sie podoba.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Aż poczułem te ciepełkoPrzyjemne polne foto.
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Klasycznie z dobrym światłem. Lubię takie widoczki
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Dobrze w światłach i w kolorach.
Trochę faktycznie oddechu brakuje, ale jak dobrze pamiętam, to brakuje Ci trochę mm na dole.
Zatem duuużo szerokości i świetlistości z Nowym Rokiem!
Skontaktuj się z nami