Szukaj
strasznie ciasno jest w PD, mogłeś spróbować może zrobic kilka kroków do tyłu, by było wiecej tego sniegu z kamieniami, do tego nie wiem czy to u mnie, czy nie, ale mam jakiś dziwny kwadracik po lewej stronie nad skałami. To samo dzieje się na jedynce, tam też wydaje się mi, że jest ciasno.
Pozdrawiam.
Kwadracik na 2 jest to prawda, ogólnie bardzo przyjemnie![]()
Skontaktuj się z nami