Witam,jestem jeszcze świeży więc nie dziwcie się dlaczego pytam, mam D50 i nikkory 28-80oraz55-200,robię fotki na zawodach żużlowych proszę o radę którym obiektywem i jak robi się zdjęcia techniką panoramowania,do tego jeszcze na stadionie jest sztuczne oświetlenie całkiem,całkiem,mam jeszczeSB600,proszę o wskazówki jakie czasy,iso,itp.
pozdr,
speedway
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami