Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Gosia w studio.

  1. #1

    Domyślnie Gosia w studio.

    Pare fotek Goski
    1.
    2.
    3.
    4.

    Dzieki za odwiedziny
    D200/ T 12-24 4/ N 35 1.8/ N 50 1.8/ N 85 1.8/ SB 900

    http://www.facebook.com/photografia2011

  2. #2

    Domyślnie

    Nieee... że Gosię na nikoniarzach zobaczę to się nie spodziewałem... no chyba że ja bym swoje wstawił :d

    Kolorki mi się podobają i ogólnie bardzo pozytywny odbiór.
    D800 | D90 | S35/1.4 | N24-120/4 | T17-50/2.8 | S70-200/2.8 | N85/1.8 | SB-800 x 2|

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo ładne i słodkie - zwłaszcza biżuteria

  4. #4

    Domyślnie

    jednak ten swiat jest bardzo malo ))
    D200/ T 12-24 4/ N 35 1.8/ N 50 1.8/ N 85 1.8/ SB 900

    http://www.facebook.com/photografia2011

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    dzieki bardzo za pozytywne stwierdzenia
    D200/ T 12-24 4/ N 35 1.8/ N 50 1.8/ N 85 1.8/ SB 900

    http://www.facebook.com/photografia2011

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo fajne, Gosia jest słodziutka i sądzę, że to nie jest wyłącznie kwestia żelomisiów

    Makijaż też super.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •