Szukaj
Nieee... że Gosię na nikoniarzach zobaczę to się nie spodziewałem... no chyba że ja bym swoje wstawił :d
Kolorki mi się podobają i ogólnie bardzo pozytywny odbiór.
D800 | D90 | S35/1.4 | N24-120/4 | T17-50/2.8 | S70-200/2.8 | N85/1.8 | SB-800 x 2|
Bardzo ładne i słodkie - zwłaszcza biżuteria![]()
jednak ten swiat jest bardzo malo))
Fajne miłe portrety
dzieki bardzo za pozytywne stwierdzenia![]()
Bardzo fajne, Gosia jest słodziutka i sądzę, że to nie jest wyłącznie kwestia żelomisiów
Makijaż też super.
Skontaktuj się z nami