Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Beata - zamek

  1. #1

    Domyślnie Beata - zamek

    dzis tylko jedno tak zeby sie nie przejadło


  2. #2

    Domyślnie

    Stylizacja jest mega,Światełko też mi się podoba,ale osobiście wolałbym żeby było mniej dołu
    | D600 | D90 | N 35 1.8 | N 50 1.8 |T17-35 2.8-4| S 70-200 f2.8 | plecaczek

    Fejs

  3. #3

    Domyślnie

    malborku sie spodziewalem, troche to zamyslone spojrzenie w dal nie pasuje.
    Andrzej

  4. #4

    Domyślnie

    Pomysł super,stylizacja i kolorki też- podoba się

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo fajnie, pomyslowo. Wykonanie tez mi pasuje. Kard juz nie do konca. Zdecydowanie dalbym mniej dolu. W tym kadze dol robi sie bardzo ''ciezki'' w odbiorze. Modelka robi nam sie masywna. Przytnij ze dwa moze nawet trzy cm i bedzie o wiele lepiej. Moze kwadrat?

  6. #6

    Domyślnie

    Wygląda jak niedbałe wykonanie jakiegoś tutoriala, typu "Wklej zamek błyskawiczny na twarz modelki", szparowanie do poprawy, samo umiejscowienie zamka również pozostawia nieco do życzenia, możnaby go przesunąć bardziej w nasze lewo, tak, żeby nie dotykał nosa i prawej brwi. Odsłaniana część twarzy mogłaby się różnić od oryginalnej w jakiś ciekawszy sposób. Zmasakrowana obróbką skóra na szyi i ramionach wygląda źle. Kadrowo nieuzasadnione cięcie głowy i dużo dołu który tak na prawdę niczego ciekawego nie wnosi. Sam pomysł na plus, światło i kolory również, na Twoim miejscu powtórzyłbym to zdjęcie ale kadrował samą głowę/twarz i edytował z większą precyzją. Ładna modelka

  7. #7

    Domyślnie

    dzieki za wszystkie wypowiedzi
    Kocham to forum - za kubły zimnej wody na głowę na otrzezwienie przede wszystkim

    psychopulse - makijaz i zamek są wykonane przez wizażystkę - nie jest dodawany programowo - wiec o jakimkolwiek szparowaniu nie moze byc tu mowy. Owszem zgadzam sie ze zawsze mozna zrobic cos lepiej - mam tu na mysli makeup i umiejscowienie zamka . Co do szyji - a dokładniej dekoltu i ramion - no cóz pozostaje mi potulnie pochylic głowę i przyznac racje . Co do kadru - zastanowie sie nad tym jeszcze

  8. #8

    Domyślnie

    Ja bym powtórzył sesję bo możesz z tego wyciągnąć naprawdę super fotkę, bez pośpiechu, sprawdzić dokładnie wszystkie szczegóły i strzelać aż będziesz miał TO jedno super ujęcie. Przy takich koncepcyjnych obrazkach niestety na wszystko trzeba zwracać uwagę wielokrotnie bardziej niż w przypadku bardziej spontanicznych sesji plenerowych bo po prostu nie da się za dużo oszukać a diabeł tkwi w szczegółach Hm, jeśli nic nie szparowane to nie wiem, coś mi nie gada wokół zamka, może to cień albo makijaż?

    Na koniec coś na inspirację


  9. #9

    Domyślnie

    Ok to ja poproszę, żeby jakiś niezależny ekspert wypowiedział się, w czym zdjęcia wstawione jako przykład przewyższa to, dla którego zaprezentowania powstał ten wątek. Bo ja nie wiem.
    Mam Nikona D7000, w którym działa AF.
    fejsbuk

  10. #10

    Domyślnie

    Najbardziej na pochwałę zasługuje sam pomysł Widziałem już kiedyś portrety podobne do tych tutaj, lecz nadal fajnie to wygląda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •