jakby ktos mial ochote to zapraszam na wywiad z moja skromna acz utalentowana osoba:
http://leicaliker.com/2012/10/12/12-...-photographer/
Szukaj
jakby ktos mial ochote to zapraszam na wywiad z moja skromna acz utalentowana osoba:
http://leicaliker.com/2012/10/12/12-...-photographer/
Road to Manila
Możesz podać więcej szczegółów na temat jesiennej wystawy w Warszawie, o której wspominasz w wywiadzie?
red light, dark room...
Juz byla w 2 miejscach
Nastepna prawdopodobnie w lutym
Road to Manila
Ciekawe zdjęcia - gratuluję.
Skontaktuj się z nami