Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie RAW - Sample ...

    cześć

    możecie pomóc namierzyć jakieś źródełko z RAWami z D70 (z różnych obiektywów)?

    Najbardziej interesują mnie:
    Nikkor 10.5mm f/2.8G ED AF DX i Nikkor 17-55mm f/2.8G IF-ED AF-S DX

    Wiem od czego są Google, ale w tym przypadku jakoś to nieskuteczne są (albom ślepy).

    Piotrek

  2. #2

    Domyślnie

    i co takiego ciekawego wywnioskujesz z tych raw rotfl
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  3. #3

    Domyślnie

    Pewnie niewiele, ale zanim wydam (jeżeli wydam) w końcu te kilka (ROTFL) baksów na te szkła to chcaiałbym wcześniej zobaczyć chociaż mniej więcej (ROTFL) efekty ich pracy.

    Oczywiście nic nie zastąpi samodzielnych prób "organoleptycznych" (ROTFL) na sprzęcie udostępnionym (ROTFL) do tego celu przez jakąś duszę która miała by na tę czynność wolnych chwil kilka (ROTFL).

    Oczywiście (ROTFL) dzięki próbie "organoleptycznej" zapewne (ROTFL) uzyskał bym (szczególnie w przypadku wspomnianego zooma) jakieś (ROTFL) informacje (ROTFL) o jego ogólnej "userfriendliwości".

    Piotrek

  4. #4
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    moze napisz do uzytkownikow antonjo i rocznik_70 . Oni posiadają szkielka 17-55DX. Co do tego fisheye...nie mam pojecia.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Raff
    http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=9031

    Moze sie autorowi zostaly nefy...
    nie podziękowałem - link był rozwojowy i pewnie coś z tego wyjdzie.

    Dzięki

  7. #7

    Domyślnie

    naduzywanie rolowania po dywanie/podlodze powoduje nadmierne zuzycie w/w

    zapomnialbym o najwazniejszym, wladza wykonawczo ustawodawcza obiecala pare testow w innym watku, ale chyba zapomnieli ...
    Andrzej

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Siupes
    zapomnialbym o najwazniejszym, wladza wykonawczo ustawodawcza obiecala pare testow w innym watku, ale chyba zapomnieli ...
    http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=10806 ??
    niezależnie od tego kto i gdzie to podejmuję się udostępnienia ich (NEFów) na swoim FTPku

    Piotrek

    PS
    Chętnie pooglądam (i przechowam) NEFki również z tych szkieł na które nie "choruję"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •