Witam
Tym razem coś z sobotniego późnego popołudnia.
Pozdrawiam Mirek
Szukaj
Mnie sie podoba, swietne niebo, kadr przemyslany, kierunek smug odpowiedni, dobre zdjecie.
Nikon http://greg77.com/
Przeciwnie do Grega- niebo mi tu nie bardzo pasuje. Nie wiem , sprawia wrażenie intensywnie odszumionego. Za to dól-łykam w całości bez jakichkolwiek ale...
Dzięki za komentarze.
Niebo za bardzo odszumiane nie było, silny wiatr zrobił swoje
Pozdrawiam Mirek
Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą
Pryjemnie - klasycznie nadmorsko
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Trochę za maniakiem - niebo jakby nie do końca mi pasuje. Nie wiem, czy to wina tonacji, czy ekspozycji/kontrastu, możlwie, że lekkie przyciemnienie poprawiłoby odbiór. A poza tym jak najbardziej na tak![]()
Skontaktuj się z nami