Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Mielno 2012

  1. #1

    Domyślnie Mielno 2012

    Witam
    Tym razem coś z sobotniego późnego popołudnia.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie sie podoba, swietne niebo, kadr przemyslany, kierunek smug odpowiedni, dobre zdjecie.

  3. #3
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Przeciwnie do Grega- niebo mi tu nie bardzo pasuje. Nie wiem , sprawia wrażenie intensywnie odszumionego. Za to dól-łykam w całości bez jakichkolwiek ale...

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze.
    Niebo za bardzo odszumiane nie było, silny wiatr zrobił swoje
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  5. #5

    Domyślnie

    Pryjemnie - klasycznie nadmorsko
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  6. #6

    Domyślnie

    Trochę za maniakiem - niebo jakby nie do końca mi pasuje. Nie wiem, czy to wina tonacji, czy ekspozycji/kontrastu, możlwie, że lekkie przyciemnienie poprawiłoby odbiór. A poza tym jak najbardziej na tak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •