Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: _____Lawa_____

  1. #1

    Domyślnie _____Lawa_____

    "Lawa"





    I przy okazji zapraszam na wystawę zbiorową w Firleju we Wrocławiu: http://firlej.wroc.pl/program/2012,09.html


  2. #2

    Domyślnie

    Jak zawsze kadr z klasą...
    ... wystawę chciałbym obejrzeć, ale niestety to daleko i pozostaje marny ekran przy komputerze.
    Gratuluję ekspozycji fotografii na wystawie - elegancja i prostota !!!
    Pentaxy dwa i trochę szkła

  3. #3

    Domyślnie

    Gratuleje ,chetnie bym wpadl
    Co do zdjecia jest bardzo dobrze , szkoda ,ze chmurek wiecej nie ma .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •