"Lawa"
I przy okazji zapraszam na wystawę zbiorową w Firleju we Wrocławiu: http://firlej.wroc.pl/program/2012,09.html
Szukaj
"Lawa"
I przy okazji zapraszam na wystawę zbiorową w Firleju we Wrocławiu: http://firlej.wroc.pl/program/2012,09.html
Jak zawsze kadr z klasą...
... wystawę chciałbym obejrzeć, ale niestety to daleko i pozostaje marny ekran przy komputerze.
Gratuluję ekspozycji fotografii na wystawie - elegancja i prostota !!!
Pentaxy dwa i trochę szkła
Gratuleje ,chetnie bym wpadl
Co do zdjecia jest bardzo dobrze , szkoda ,ze chmurek wiecej nie ma.
Skontaktuj się z nami