Mam kalibrator i1Display Pro którym sobie kalibrowałem monitor.
Zakupiłem jakiś czas temu drukarkę no i jej też chciałem zrobić profil.
Zastanawiam się, czy lepiej jest sprzedać kalibrator i kupić colormunki photo czy zostawić i dokupić spyder4print?
Ktoś z Was doradzi?![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami