Mam pytanie - jestem posiadaczem sigmy 100-300f4 i chciałem się dowiedzieć czy są jakieś przeciw wskazania do podpięcie TC-14II lub TC-17II Nikona. Jak Ktoś miał doświadczenie z takim zestawem i proszę o info. Zgóry dzięki.
Szukaj
Mam pytanie - jestem posiadaczem sigmy 100-300f4 i chciałem się dowiedzieć czy są jakieś przeciw wskazania do podpięcie TC-14II lub TC-17II Nikona. Jak Ktoś miał doświadczenie z takim zestawem i proszę o info. Zgóry dzięki.
poczytaj to: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=212742
jest jeszcze kilka podobnych tematow, pogrzeb w archiwum
Skontaktuj się z nami