Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie TC nikona + sigma

    Mam pytanie - jestem posiadaczem sigmy 100-300f4 i chciałem się dowiedzieć czy są jakieś przeciw wskazania do podpięcie TC-14II lub TC-17II Nikona. Jak Ktoś miał doświadczenie z takim zestawem i proszę o info. Zgóry dzięki.

  2. #2

    Domyślnie

    poczytaj to: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=212742
    jest jeszcze kilka podobnych tematow, pogrzeb w archiwum

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •