Nie widzę go w Twojej obecnej stopce... kurcze, jak Ty te portrety robisz...
Na początek a nawet na koniec. Chociaż trzymając się minimalizmu najlepszą propozycją jest po prostu RX1 - rozwiązanie ostateczne, po którym naprawdę można zająć się już tylko robieniem zdjęć.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami