Ostro przymykają Optyczni, jak sobie skrzynkę fotografują. E16 nie spełnia pokładanych nadziei jedynie fotoonanistów, bo do robienia zdjęć i to na wszystkich przysłonach, doskonale się nadaje.
Tym niemniej mając E16-50 dokupowanie E16 jest zbędne.
I nie masz takiego szkła w żadnym systemie apsc, chyba że pełnoklatkowe trąby. Będzie pewnie w Fuji-X, jak zdejmą okres ochronny z X100. Oni też kumają fotoczaczę. Obawiam się że 18/1.4 pod u4/3 nie doczekasz się nigdy. A na zeissa czy jakiegoś fuja dozbierasz.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami