rozmiar znaczka więc nic nie widać![]()
Szukaj
rozmiar znaczka więc nic nie widać![]()
D90|D700|35|85|18-105|70-300|SB-700| |EM-5|12-50|45| |Manfrotto|MBPr 13"|
Nie będę tu brudził, większe znajdziesz w wątku o 5n.
D90|D700|35|85|18-105|70-300|SB-700| |EM-5|12-50|45| |Manfrotto|MBPr 13"|
Instrukcja PL do Nex6: http://pdf.crse.com/manuals/4437009511.pdf
Tomek
| tohu wawohu |
A tu świeża recenzja: http://www.ephotozine.com/article/so...6-review-20566
Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.
Mekano juz coraz blizej takze do N d5200Cena w UK za samo body £719.00
klik
NEX- 5R
na papierze fajne to wygląda, buda mniej mi się podoba![]()
A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4
ah wiem, kuszacy jest ten 5200 tez, ale na pewno bym go nie wziela w chwili premiery, znam cene 3200, 530 € samo body, 5200 nie wiem.. ale spokoju mi nie daje moje d90, co z nim zrobic na co zamienic, bo mialbyc d90+Nex jako dodatek, troche jednak wyszlo inaczej, staram sie nie myslec co bedzie lepszym wyborem w przyszlosci zwlaszcza w tej sytuacji czy nikon d5200 z calym kompletem potrzebnych mi szkiel + lampa, czy moze nowy Nex.. na razie nie chce o tym myslec po prostu, fotografuje 5N i mi jak na razie starcza.. ale tak na powaznie to z tych dwoch, wybralabym CHYBA jednak Nikona..
Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.
Skontaktuj się z nami