witam oddaje pod ocenę:
Szukaj
witam oddaje pod ocenę:
Zdjecia "pod słonce" są niezwykle trudne do wykonania. Tobie jednak się to udalo, podoba mi sie faktura dolnej czesci zdjecia. Jest cacy.
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Fotka przyjemna tylko wyciąganie z cieni coś niecoś pozostawiło w PG![]()
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Cieszę że podobają wkrótce jeszcze kilka kadrów z Rowów.pozdrawiam
kolejne
Ostatnio edytowane przez FHR ; 07-08-2012 o 00:43 Powód: łączenie postów
Oj ciemniej fotke dwa bym widzial...
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Trochę ciemniej ,ta wersja bardziej mi podchodzi,Pozdrawiam
Witam! 1 jednak wygrywa, na 2 i 3 jest trochę za jasno i wieża troszkę przeszkadzaPozdrawiam
![]()
N D2xs+N D5000+N 18-55+S 70-300+YN 560 II+ H 58+J 135+Akcesoria
Skontaktuj się z nami