wybieram nr 2- nie ma to jak zwinna mamusia
![]()
Szukaj
wybieram nr 2- nie ma to jak zwinna mamusia
![]()
Dwójeczka gitKoszulka też git
Trzylatek wygląda na więcej - również git
![]()
Gratulacje. Ja, w tym temacie, wybieram ostatnie z bloga! Doskonałe miejsce i Model nielichy.
AMATOR
super miejscówka, bardzo fajne zdjecia-odbiór sympatyczny
.........
Bardzo mi sie podobaja! A fryzura syna chyba stylizowana na mamina (no, przynajmniej grzywka), moja siostra tez z synem nosza blizniacze tzn. top knots![]()
Skontaktuj się z nami