dzisiejsze burzowe pościgi
Szukaj
dzisiejsze burzowe pościgi
www.facebook.com/marcinkesekfotografia/
Nikon D700 + zakres ogniskowych od 14-400 + sb900 i sb910 + manfrotto + kilka szkieł pod M42 i dodatki
I to mi się podoba. W zalewie burzowo-piorunowego chłamu, który w ostatnich dniach w całkiem sporym nakładzie opanował fotograficzne fora, galerie itd. to zdjęcie zdecydowanie się wybija. Widać, że poza uchwyceniem piorunów zadbałeś także o całą resztę kompozycji. Wielu zwyczajnie o tym zapomina i później straszy tego typu koszmarami.
Ładna panorama, dobre opanowanie ekspozycji i kolorystyki oraz ten "moment" w sumie dają bardzo dobre zdjęcie.
Ostatnio edytowane przez FHR ; 06-07-2012 o 21:25
O kurczaczek pieczony, jest dobrze![]()
Zielony powiedzial w zasadzie wszystko.....mega strzal, juz pisalem zreszta Tobie na fejsie.
Nikon http://greg77.com/
Taaak... strażak wyczerpał temat.Pogratulować tylko wypada kapitalnej foty.
Niezle. Jest power I dynamika. Podloga dobrze dopelnia spektakl na niebie.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
o zesz mnie w fotel wbilo! 150% szansy wykorzystane...
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Zdjęcie robi wrażenie, świetny dół jak na tego typu fotografie,
błyskawice świetnie uchwycone i na dodatek fajnie w kadrze się ułożyły, no super.![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Pięknie złapane, ogólnie zgadzam się z opinią Tomka.![]()
LED ZEPPELIN
Piękne! Jedynie co mogę powiedzieć, to że zgadzam się z poprzednikami![]()
Skontaktuj się z nami