Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie humory Matki Natury

    dzisiejsze burzowe pościgi

    www.facebook.com/marcinkesekfotografia/
    Nikon D700 + zakres ogniskowych od 14-400 + sb900 i sb910 + manfrotto + kilka szkieł pod M42 i dodatki

  2. #2

    Domyślnie

    I to mi się podoba. W zalewie burzowo-piorunowego chłamu, który w ostatnich dniach w całkiem sporym nakładzie opanował fotograficzne fora, galerie itd. to zdjęcie zdecydowanie się wybija. Widać, że poza uchwyceniem piorunów zadbałeś także o całą resztę kompozycji. Wielu zwyczajnie o tym zapomina i później straszy tego typu koszmarami.

    Ładna panorama, dobre opanowanie ekspozycji i kolorystyki oraz ten "moment" w sumie dają bardzo dobre zdjęcie.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 06-07-2012 o 21:25

  3. #3

    Domyślnie

    O kurczaczek pieczony, jest dobrze

  4. #4

    Domyślnie

    Zielony powiedzial w zasadzie wszystko.....mega strzal, juz pisalem zreszta Tobie na fejsie.

  5. #5
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Taaak... strażak wyczerpał temat. Pogratulować tylko wypada kapitalnej foty.

  6. #6

    Domyślnie

    Niezle. Jest power I dynamika. Podloga dobrze dopelnia spektakl na niebie.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #7

    Domyślnie

    o zesz mnie w fotel wbilo! 150% szansy wykorzystane...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  8. #8
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Zdjęcie robi wrażenie, świetny dół jak na tego typu fotografie,
    błyskawice świetnie uchwycone i na dodatek fajnie w kadrze się ułożyły, no super.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  9. #9

    Domyślnie

    Pięknie złapane, ogólnie zgadzam się z opinią Tomka.
    LED ZEPPELIN

  10. #10

    Domyślnie

    Piękne! Jedynie co mogę powiedzieć, to że zgadzam się z poprzednikami

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •