Co jak co ale ta fotka ma w sobie magię jest wspaniała pomysł rewelacyjny kolorystyka fajna, taki obraz z głębią duszy, taki jak lubię![]()
Lecz niestety troszkę bym się zgodził z mOSAd em. "Nie wszystko tu wygląda fajnie. Jest potencjał i bardzo chciałoby się rozwinąć to ujęcie dalej i dalej. Pustka po lewej daje efekt przypadkowości." No fakt, kota tez bym wolał po lewej.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami